Scag SVRII-48V-22FX
제작년도
2026
사용시간
1 시간
장비위치
Jasper, Georgia
국가
미국
마스쿠스 ID
08E6178F
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
제조번호
기타 정보
NEW SCAG V-Ride II 48" Stand On (Model # SVRII-48V-22FX) -22HP Kawasaki FX Series Engine -8 Gallon Fuel Capacity -48" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 36", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in