CAT D6-20V30I
출력
INFO
제품군
크롤러 도저
제작사/모델
CAT D6-20V30I
제작년도
2022
사용시간
5596 시간
장비위치
CALL FOLEY, Kansas
국가
미국
마스쿠스 ID
1D56D93D
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
재고번호
VGN0379
제조번호
RDC01195
기타 정보
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
10" TOUCHSCREEN DISPLAY
2022 MODEL
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
ATTACHMENT READY OPT (ARO)
AUTOCARRY
BASIC ARRANGEMENT
BLADE LOAD MONITOR
BLADE, LGP VPAT
CAB, PREMIUM
CONTROL, RIPPER/WINCH
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 90" (2286 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GLOVE BOX
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, VPAT
HYDRAULICS, WINCH READY LINES
INTERGRATED 3D 8/18/2022
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LIGHTS, 6 LED, VPAT
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SCREEN, REAR, HINGED
SEAT, STANDARD
SLOPE ASSIST
SLOPE INDICATE
STABLE BLADE
TRACK, 30" MS HDXL