CAT D6-20V24I
출력
INFO
제품군
크롤러 도저
제작사/모델
CAT D6-20V24I
제작년도
2023
사용시간
2951 시간
장비위치
TOPEKA, Kansas
국가
미국
마스쿠스 ID
80752DE2
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
재고번호
YUC0319
제조번호
WH501129
기타 정보
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE.
AIR FILTER, CAB
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, VPAT
CAB, PREMIUM
CLEAN EMISSIONS MODULE
CONFIG ARR 20B, LUC, VPAT
CONTROL, RIPPER
CONVERTER GP-TRQ
D6 VPAT TRACTOR CFG4
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE AR-COMPL
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -58F
FUEL TANK, FAST FILL
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
HYDRAULICS, VPAT
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LIGHT, REAR WORK
LIGHTS, 12, LED, PREMIUM VPAT
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PRECLEANER, BASIC
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
SEAT, HEATED & VENTILATED
TRACK, 24" ES HDXL
TRANSMISSION AR
UNDERCARRIAGE, HDXL, FULL GDE
VPAT DOZER PACKAGE
WATER JACKET HEATER, 110V