CAT D6-20P30X
출력
INFO
제품군
크롤러 도저
제작사/모델
CAT D6-20P30X
제작년도
2023
사용시간
2173 시간
장비위치
DODGE CITY, Kansas
국가
미국
마스쿠스 ID
281DEE1B
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
재고번호
WGN0303
제조번호
TB601044
기타 정보
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
BLADE, 6SU LGP, ARO
BUNDLED, BULLDOZER
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CTWS & MSS RECEIVER, BLE
CYLINDER LINES, PUSHARM
D6 ZCON LANE 3
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, HD, PUSHARM
GUARD, BTM, SEALED,HD, PUSHARM
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
INSTRUCTIONS, ENGLISH
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 3 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
OPEN SWEEPS, PUSHARM
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
ROLL ON - ROLL OFF
SEALS, HIGH DEBRIS
SEALS, REAR
SEAT, STANDARD
SHIPPING/STORAGE PROTECTION
TRACK, 30" MS HDXL, CTWS