Kinglink KL2PGS1200 Hydraulic roller crusher in Shanghai
출력
INFO
제품군
크러셔
제작사/모델
제작년도
2020
컨디션
새제품
장비위치
上海
국가
중국
일반 등급
마스쿠스 ID
F57F6C64
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
재고번호
KL2PGS1200-20200519-J
제조번호
KL2PGS1200-20200519-J
총 중량
18600 kg
크러셔 작동
3차
크러셔 종류
롤 크러셔
엔진
55x2
출력 용량(t/h)
60
피드 사이즈(mm)
0-80
장비크기
3439.92 x 3540 x 1450.09 mm
제품 국가
중국
운송 조건
FOB, CFR, CIF, EXW
증명서
유럽 위원회(CE), EAC GOST
기타 정보
KingLink KL type Hydraulic Roller Crusher
Model: KL-2PGS1200
Roller Diameter: 1200 mm
Max. Feed Size: 80 mm
Adjustable Discharging Range: 2-8 mm
Capacity: 40-60 t/h
Electric Power: 2x55 kw
Weight: 18.6 t
Year: 2012
Overall dimension LxWxH: 3444x3537x1448 mm