MultiQuip WHISPERWATT DCA56SPXU2
출력
INFO
제품군
가스 발전기
제작사/모델
제작년도
2010
사용시간
379 시간
장비위치
Houston, Texas
국가
미국
마스쿠스 ID
A34C4C21
가격
화폐 선택
가격
Does not include reclaimable VAT
세부정보
제조번호
874027
재고번호
엔진 출력
71.3 kW (97 마력)
기타 정보
Description: EPA Tier 3 Isuzu 4JJ1X Diesel Engine, 62 kW Standby / 56 kW Prime, 379 Hours Since New, Load Bank Tested, Trailer Can Be Added at Add'l Cost