Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydrauli
Favorite즐겨찾기
share공유
Save search검색 저장
출력
INFO
제품군
LPG 지게차
제작사/모델
제작년도
2004
사용시간
2156 시간
장비위치
IJsselmuiden, Overijssel
국가
네덜란드
일반 등급
1
마스쿠스 ID
41E22635
가격
화폐 선택
가격
세부정보
바퀴 수
4
인양력
8000 kg
인양 높이
5300 mm
주행 높이
3900 mm
리프트 마스트
2중
포크 캐리지
사이드 쉬프터
운전실
폐쇄형 운전실
타이어 형식
공압형 솔리드
트랜스미션
hydrostaat
엔진 제조사
Perkins
운반 중량
13810 kg
부속품
3번째 밸브
4번째 밸브
루프 창
히터
기타 정보
Make: Linde Type: H80T/900-03 Year of manufacture: 2004 Hours: 2,156 hours Fuel: LPG Lifting capacity: 8,000 kg at 900 mm Lifting height: 530 cm Clearance height: 390 cm Own weight: 13,810 kg power steering hydrostatic solid rubber tires duplex mast see-through mast sideshift 4th hydraulic valve cabin lighting heater 6-cylinder Perkins engine This is a nice and well-functioning forklift. The price is without a gas cylinder. For more information, please call or email. Trade-in and transport are possible.