Yale ERC050VGN36TE085
제작년도
2016
사용시간
1410 시간
장비위치
WEST SENECA, New York
국가
미국
마스쿠스 ID
AFC16841
세부정보
재고번호
제조번호
A968N14490P
기타 정보
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.